SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 295 €
(1 369 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
82 m²
Rua Coronel Pedro Demoro, Florianópolis

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 82 m² privativos, semi mobiliado, face leste, localizado no bairro Estreito, ao lado do MAC Shopping e em frente ao restaurante Assahi...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Coronel Pedro Demoro, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Podobni oglasi