SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
97 391 €
(1 948 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Rua Luiz Elias Daux, Florianópolis

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ótima oportunidade para quem busca conforto, praticidade e uma excelente localização na região do Ingleses Norte. Este apartamento totalmente mobiliad...

Ostalo
Starost oglasa: 24 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Luiz Elias Daux, Florianópolis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Grann Imóveis Negócios Imobiliários

Podobni oglasi