SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
316 593 €
(2 454 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
129 m²
Rua José Cadilhe, Curitiba

spalnicaatypical
površina129 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Quando a arquitetura dá valor à vida, tudo valoriza: o bairro, a rua, o imóvel e a experiência de quem mora, investe e frequenta. Preço e disponibilid...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua José Cadilhe, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Podobni oglasi