SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
125 957 €
(1 095 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
115 m²
Rua Calixto de Jesus, Curitiba

spalnicaatypical
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na Itália, Tramontto significa pôr do sol. O instante em que o dia se despede com beleza e a vida convida ao recomeço. Inspirado nesse momento, o Tram...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Calixto de Jesus, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Podobni oglasi