SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
93 289 €
(1 555 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Rua Itupava, Curitiba

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mais que um lugar, um estilo de vida. Um espaço para aproveitar o melhor da cidade curitibana com o charme nova-iorquino. Studios de 22 a 60m² com sac...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Itupava, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Podobni oglasi