SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
91 544 €
(1 501 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
61 m²
Rua Francisco Raitani, Curitiba

spalnicaatypical
površina61 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado estrategicamente entre os bairros Pinheirinho e Capão Raso, o Pine Blue oferece uma combinação ideal de conveniência e qualidade de vida. C...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Francisco Raitani, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Podobni oglasi