SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
69 156 €
(2 660 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
26 m²
Rua André de Barros, Curitiba

spalnicaatypical
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece! Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua André de Barros, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Podobni oglasi