SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
47 262 €
(985 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
Rua Mandirituba, Curitiba

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO À VENDA SÍTIO CERCADO

Rua Mandirituba 2º Andar
R$ 275.000,00
Condomínio: R$ 270,00

ACEITA VEÍCULO COMO PARTE DE PAGAMENTO OU ENTR...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Mandirituba, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi