SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
37 806 €
(822 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
Rua Ângelo Tozim, Curitiba

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OPORTUNIDADE IMPERDÍVEL NO TATUQUARA CONFORTO, SEGURANÇA E EXCELENTE LOCALIZAÇÃO!

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Ângelo Tozim, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Rezende Imóveis

Podobni oglasi