SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
648 618 €
(3 292 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
197 m²
Rua Valdívia, Curitiba

spalnicaatypical
površina197 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Conheça o lançamento da Porto Camargo que vai transformar sua visão de moradia!

Localizado no Bairro Hugo Lange, famoso por sua variedade gastronômic...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Valdívia, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Rezende Imóveis

Podobni oglasi