SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
108 823 €
(1 360 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
80 m²
Rua 29 de Junho, Curitiba

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Nest Urban Habitat está localizado em uma área residencial completa com diversos serviços essenciais e opções de lazer, em um local privilegiado do ...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua 29 de Junho, Curitiba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Rezende Imóveis

Podobni oglasi