SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
52 756 €
(879 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Rua Zaire, Cotia

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO NOVO!!! Pronto para morar, com excelente padrão de construção e ambientes bem planejados para oferecer conforto, funcionalidade e qualidad...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Zaire, Cotia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi