SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
43 084 €
(937 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
Estrada do Capuava, Cotia

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ótima oportunidade!!! Apartamento novo na planta, 80% das obras concluídas! Localizado no 3º andar, com 46m², 02 dormitórios, sala, cozinha com área d...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Estrada do Capuava, Cotia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi