SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
43 084 €
(829 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
52 m²
Rua Maceió, Cotia

spalnicaatypical
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 2 dormitórios, sala com sacada, banheiro com box, cozinha com armários planejados e uma vaga de garagem.Bairro tranquilo. Rua sem saíd...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Maceió, Cotia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi