SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
41 510 €
(830 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Cotia

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Novo apartamento à venda no bairro Jardim Colibri, em Cotia, com 50 metros quadrados muito bem distribuídos, ideal para quem busca conforto, praticida...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Cotia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi