SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
41 508 €
(830 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo Apartamento 2 Dormitórios , sala dois ambientes com sacada, cozinha , 01 banheiro, área de serviço, e 1 vaga de garagem.Estrutura do Condomínio...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi