SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
37 425 €
(749 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo apartamento, 02 dormitórios, 01 banheiro planejado, cozinha americana planejada, piso de porcelanato, 02 vagas de garagem e vaga pra visitante, ...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi