SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
427 209 €
(2 360 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
181 m²
Rua 16, Campinas

spalnicaatypical
površina181 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Condomínio Rossi Antilhas no Loteamento Residencial Vila Bella

Próximo ao Shopping Dom Pedro

Apartamento charmoso, elegante e...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua 16, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi