SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
299 041 €
(2 199 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
136 m²
Rua Barão de Ataliba, Campinas

spalnicaatypical
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento a venda Cambuí 03 quartos, SUPER OPORTUNIDADE!

A localização é super bacana e planta funcional, atributos que já o colocam na frente de ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaPloščice

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Barão de Ataliba, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi