SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
203 343 €
(2 542 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
80 m²
Rua Eduardo Lane, Campinas

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Recém-entregue, mobiliado, com planta moderna e excelente aproveitamento dos espaços. O living para dois ambientes integra-se à varanda gourmet, crian...

Parametri

Ustvarjeno z AI

OpremljenoOdprt bivalni prostorLočeni wcPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Eduardo Lane, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi