SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
170 549 €
(3 790 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
Rua Coronel Quirino, Campinas

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Charmoso apartamento de 45 m², com 1 dormitório e varanda integrada, ideal para quem busca praticidade e conforto em um só lugar.

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Coronel Quirino, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi