SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
153 631 €
(1 766 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
87 m²
Rua Presidente Alves, Campinas

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo apartamento com 87 m², composto por três dormitórios sendo uma suíte, dois banheiros, sala ampla para dois ambientes, cozinha prática e bem dist...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Presidente Alves, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi