SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
101 509 €
(1 046 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
97 m²
Rua Coronel Quirino, Campinas

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à Venda Cambuí Campinas

Andar alto Sol da manhã 3 dormitórios Localização privilegiada

Excelente apartamento à venda no coração do ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Coronel Quirino, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi