SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
346 039 €
(2 307 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
150 m²
Rua Santos Dumont, Campinas

spalnicaatypical
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos com satisfação este moderno apartamento no bairro do Cambuí, em Campinas. Construído em 2010, este imóvel de 150 m² de área total e 150 m...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Santos Dumont, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi