SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
43 084 €
(615 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
70 m²
Avenida Anchieta, Campinas

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ótimo apartamento em localização privilegiada, entre os bairros Centro e o Cambuí.

Apartamento em andar baixo, com janelas antirruído que garantem ma...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Avenida Anchieta, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi