SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
42 375 €
(847 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Rua Caçapava, Campinas

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente Apartamento térreo à venda no Bairro Vila Industrial em Campinas.
São 2 dormitórios, sala dois ambientes, cozinha com armários, 1 banheiro, ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Caçapava, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi