SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
298 888 €
(1 261 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
237 m²
Rua Maria Monteiro, Campinas

spalnicaatypical
površina237 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Em uma das ruas mais desejadas do Cambuí, este apartamento único oferece o privilégio de ocupar um andar inteiro, garantindo total privacidade e confo...

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Maria Monteiro, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi