SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
259 369 €
(1 526 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
170 m²
Rua Coronel Quirino, Campinas

spalnicaatypical
površina170 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado em um dos endereços mais nobres da cidade, este apartamento no Edifício Praia da Barra oferece conforto, praticidade e excelente estrutura....

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Coronel Quirino, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi