SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
76 730 €
(1 918 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Rua Doutor Quirino, Campinas

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento em prédio novo, sendo 1° locação, possui 1 dormitório, 1 banheiro, ampla sacada, andar alto e 1 vaga de garagem coberta. O prédio possui l...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Doutor Quirino, Campinas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Podobni oglasi