SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
563 768 €
(4 659 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
121 m²
6a Avenida, Camboriú

spalnicaatypical
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à Venda Frente Mar em Balneário Camboriú - 3 Suítes - 3 Vagas - Finamente Mobiliado e Decorado

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

6a Avenida, Camboriú
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi