SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
951 483 €
(5 143 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
185 m²
6a Avenida, Camboriú

spalnicaatypical
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO FRENTE MAR em Balneário Camboriú.
Mobiliado, equipado e decorado.
Face leste/Norte.

O apartamento possui área privativa de 185 m² e área ...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

6a Avenida, Camboriú
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi