SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
552 653 €
(2 595 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
213 m²
RUA MAR DO NORTE, Cabedelo

spalnicaatypical
površina213 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

️ Apartamento à Venda Summer Breeze, Areia Dourada

Viva com conforto e exclusividade no Edifício Summer Breeze, um dos empreendimentos mais desejado...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA MAR DO NORTE, Cabedelo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi