SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
161 265 €
(2 094 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
77 m²
Avenida Oceano Atlântico, Cabedelo

spalnicaatypical
površina77 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sua nova vida conectada com o mar, a tranquilidade e a cidade. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévio.

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida Oceano Atlântico, Cabedelo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Podobni oglasi