SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
120 082 €
(760 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
158 m²
RUA CENTAURO, Belo Horizonte

spalnicaatypical
površina158 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Execelente apartamento a vemda na Rua Centauro - Santa Lucia - B. Hte.03 Qts, sendo uma suíte,
03 Banheiros,
02 Vagas de garagem;

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA CENTAURO, Belo Horizonte
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

André Luiz DAgustini

Podobni oglasi