SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
271 699 €
(1 811 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
150 m²
Balneário Piçarras

spalnicaatypical
površina150 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento Decorado Frente Mar – Condomínio Residencial Transatlântico, Balneário Piçarras/SC
Viva com conforto, exclusividade e uma vista incrível d...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Balneário Piçarras
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Manacá venda e locação de Imóveis Barra Velha SC

Podobni oglasi