SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
89 693 €
(1 229 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
73 m²
Rua Compadre João Bertani, Araçatuba

spalnicaatypical
površina73 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ótima oportunidade para garantir seu novo lar no Residencial Trinity!

Apartamento em construção com 73,89 m².

Planta bem distribuída com 2 dormitóri...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Compadre João Bertani, Araçatuba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Casa Branca Imobiliária

Podobni oglasi