SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 196 063 €
(1 595 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
750 m²
Avenida Boa Viagem

spalnicaatypical
površina750 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vista Panorâmica para o Mar:

Esta cobertura excepcional oferece uma experiência única de luxo e comodidade na deslumbrante Avenida Boa Viagem, Recife...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida Boa Viagem
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi