SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 295 €
(2 292 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
49 m²
Avenida Boa Viagem

spalnicaatypical
površina49 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Seu Paraíso à 130 Metros do Mar! Apartamento com 2 Quartos, 49m² e Lazer Completo.

Descubra o privilégio de viver próximo ao mar em Boa Viagem, neste...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Avenida Boa Viagem
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi