Seznam ponudb
17
17
17
203 936 €
(2 794 € / m²)
Prodaja
4
1
73 m²
Općina Centar
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
73 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Jadranska.
Stan je površine 73 m2 po ZK izvatku a stvarne kvadratu...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
17 dni
Posodobljeno:
5 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Općina Centar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.