SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
144 000 €
(3 600 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Преспа, Варна

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Адрес предлага отличен инвестиционен имот, разположен в най-предпочитания район на гр.Варна - Гръцка махала. Имотът се състои от 1) Апартамент на сре...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Преспа, Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС

Podobni oglasi