SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 500 €
(1 883 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
90 m²
Роза, Варна

spalnicaatypical
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 с отлични параметри. Състои се от коридор, дневна , две спални , голяма...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Роза, Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС

Podobni oglasi