SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
122 716 €
(2 012 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
61 m²
Боровец, Варна

spalnicaatypical
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Предлагаме Ви чудесен апартамент, съчетаващ перфектен баланс между уединение, комфорт и бърз достъп до града. Апартаментът е разположен на втори етаж ...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Боровец, Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС

Podobni oglasi