SUPA24
123 000 €
(1 783 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
69 m²
Варна

spalnicaatypical
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

- ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ - ДНЕВНА 24м2 - СПАЛНЯ 12м2 - ЮГ - ПРАВИЛНИ ФОРМИ - НОВА ТУХЛА - СРЕДЕН ЕТАЖ - Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

НОВ ДОМ 1

Podobni oglasi