SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 700 €
(2 262 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
79 m²
Варна

spalnicaatypical
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Жилището се намира във Варна сити парк юг +. Затворен комплекс, живописни алеи за разходки, тичане и колоездене точно под краката ви. Минерален горещ...

Ostalo
Starost oglasa: 43 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА

Podobni oglasi