SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
101 500 €
(2 476 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
41 m²
Варна

spalnicaatypical
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ЕРА Варна Тренд предлага за продажба южна гарсониера, в средната част на кв. Трошево, в близост до Мол Варна. Имотът е със застроена площ 40,71 кв.м, ...

Ostalo
Starost oglasa: 45 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЕРА ВАРНА ТРЕНД

Podobni oglasi