SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
66 000 €
(1 737 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
38 m²
Роза, Варна

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Топ Локация / Тухла / Изгодна Цена / Нов Дом 1 За повече информация: Консултант недвижими имоти Петър Петров - тел.: 0894555690 или на novdom1.bg реф...

Ostalo
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Роза, Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

НОВ ДОМ 1

Podobni oglasi