SUPA24
120 000 €
(1 463 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
82 m²
Варна

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🏡 Просторен 4-стаен апартамент с отличен потенциал в ж.к. Владиславово, гр. Варна Консултант Недвижими Имоти: Виталий Нотевский - тел.: 0879 900 42...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

НОВ ДОМ 1

Podobni oglasi