SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 900 €
(2 828 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
53 m²
Варна

spalnicaatypical
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ексклузивно / Обзаведен двустаен апартамент в чисто нова сграда с АКТ 16 Апартаментът се намира на трети етаж в шестетажна жилищна сграда. Няма скосо...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

НОВ ДОМ 1

Podobni oglasi