SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
62 990 €
(1 702 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Варна

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Търсиш сигурна инвестиция с незабавна възвръщаемост? Това предложение започва да ти носи пари още от ден първи. Референтен код 84094 Напълно обзав...

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 97 dni

Lokacija

Варна
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

НОВ ДОМ 1

Podobni oglasi