SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
74 300 €
(2 008 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Созопол

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 497 или 056 828 449 и цитирайте референтния номер на имота: BS 90234. Отговорен брокер: Павел Ра...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Созопол
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС

Podobni oglasi